HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat firması olan Tesla Yapı, 11 yıllık tecrübesini çağdaş mimaride, teknolojik imkanları gözeterek, hizmette kendini mükemmelliğe adamıştır. Deneyimli ekibiyle, Erdal ÖRSELOĞLU tarafından, 2011 yılında kuruldu.

Tesla Yapı, hizmette mükemmelliğe kendini adamıştır. Bu mükemmellik içinde teknik olarak sağlam ve yaratıcı bir şekilde yüksek kaliteli tasarımların ve yapıların belirlenen zamanda teslimini kapsar. Tasarım mükemmelliğinin gelişebileceği bir ortam sağlarken her müşteriye profesyonel bir şekilde hizmet vermek ilk hedefimizdir.
Tesla Yapı, etik ilkelerine bağlıdır. Tüm çalışanlarımız bu ilkeleri bilir ve gerekliliklere göre hareket eder.
Gerçek amacımız, her müşterimizi memnun ve mutlu tutma inancımıza bağlı kalırken, estetiği ön plana çıkartan, çevreye duyarlıkla ve yenilikçiliği kullanımda konforla buluşturmaktır. Bunu yaparken de mimaride teknolojik imkanları değerlendirmeyi ihmal etmez. Bu bağlamda deneysel düşüncelerle avangard fikirler de ortaya koyar.

Tesla Yapı, deneyim ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlarıyla Türkiye’nin tüm bölgelerine uzanan güçlü iş portföyüne sahiptir.